5 лютого 2018 року голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов презентував онлайн-платформу BeSmart у Києві. Освітній проект поширили на теренах регіону майже рік тому, а зараз його можуть безкоштовно використовувати на всій території країни. Зокрема, це — додаткова можливість підготовки до вступу в українські ВНЗ дітям, які мешкають на тимчасово окупованих територіях та у сільській місцевості.

Платформа стала доступною для кожного без виключення мешканця України. До Одеської обласної державної адміністрації  вже звернулися декілька областей із проханням поділитися методикою викорис ... Читать дальше »

Переглядів: 289 | Додав: kkw | Дата: 22.02.2018

З метою належно вшанувати героїзм українських захисників. І тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України 20 лютого в нашій школі пройшла загальношкільна лінійка памяті Героів Небесної Сотні.

... Читать дальше »

Переглядів: 296 | Додав: kkw | Дата: 20.02.2018 | Коментарі (0)

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі. Одними з тих солдат, які пройшли через ту страшну війну були і наші земляки Лазарев А.А. та Масленников М.М.

Лазарев А.А. повернувся живим, але тепер його вже немає серед нас. В нашій школі є пам`ятний знак, встановлений його побратимами, воїнами-афганцями.

... Читать дальше »

Переглядів: 265 | Додав: kkw | Дата: 16.02.2018 | Коментарі (0)

Переглядів: 254 | Додав: kkw | Дата: 29.01.2018 | Коментарі (0)

28 та 29 грудня в нашій школі пройшли новорічні ранки для учнів 1-11 класів

... Читать дальше »

Переглядів: 359 | Додав: kkw | Дата: 04.01.2018 | Коментарі (0)

21 грудня в 2 класі (вчитель Носова В.Г.) пройшов відкритий урок з природознавства.

... Читать дальше »

Переглядів: 269 | Додав: kkw | Дата: 04.01.2018 | Коментарі (0)

19 грудня в 6 класі пройшов відкритий  урок з літератури на тему

"Презентация басен, написанных учащимися",

який підготувала і провела вчитель російської мови та літератури Лебедко А.М.

... Читать дальше »

Переглядів: 349 | Додав: kkw | Дата: 04.01.2018 | Коментарі (0)

В День святого Миколая учні  нашої школи не тільки чекали свята та подарунків, а й самі привітали літніх людей продуктами, які зібрали під час акції "5 овочів". Усі зібрані овочі було предано представникам Десантненської лікарні, в якій є палата з  перебуванням літніх людей.

Переглядів: 249 | Додав: kkw | Дата: 03.01.2018 | Коментарі (0)

Улюблене свято усіх дітей - свято Миколая, пройшло 19 грудня в школі!
Воно було незвичним, тому що цього року маленьке янголятко виготовляло подарунок для самого Миколая, тому й свято називалось "Черевички для  Миколая".

... Читать дальше »

Переглядів: 251 | Додав: kkw | Дата: 21.12.2017 | Коментарі (0)

14 грудня вчитель початкових класів Носова В.Г. разом зі своїми вихованцями, учнями 2 класу,  провела надзвичайно цікаве свято, присвячене дню Наума-грамотника. Як відомо з давніх часів учнів віддавали в науку до дяка саме 14 грудня, учням 1-4 класів було представлено дійство, преглянувши яке,  учні відчули дух тих часів!

... Читать дальше »

Переглядів: 294 | Додав: kkw | Дата: 21.12.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 ... 15 16 »