Свято осені хоча і стало вже давно традиційними, але щороку продовжує вражати новизною поробок з природного матеріалу, чарівністю фарб, мелодійністю пісень! Головними діячами свята в нашій школі є учні 1-4 класів, але і старшокласники долучаються до них виставкою своїх поробок!

... Читать дальше »

Переглядів: 293 | Додав: kkw | Дата: 28.11.2018 | Коментарі (0)

26 жовтня на стадіоні села Мирного відбулися змагання з футболу між шкільними командами Вилківської ОТГ

Команда нашої школи виборола І місце!

Переглядів: 242 | Додав: kkw | Дата: 28.11.2018 | Коментарі (0)

Свято "Посвята в козачата" стало вже давно традиційним та улюбленим для усіх учнів та педагогів нашого закладу!
Проходить воно щорічно у жовтні, і присвячене святкуванню Дня Захисника України, яке вже стало державним святом.

На святі козачатами стають учні 5 класу, розповідаючи про славне минуле українського козацтва, складаючи присягу, виголошуючи правила козачат і проходячи випробування, маленькі пятикласники ніби на очах дорослішають.

... Читать дальше »

Переглядів: 235 | Додав: kkw | Дата: 22.10.2018 | Коментарі (0)

День учнівського самоврядування

За шкільною традицією старшокласники на День учителя, який цього року відбувся 5 жовтня, стають нашими дублерами!

... Читать дальше »

Переглядів: 283 | Додав: kkw | Дата: 08.10.2018 | Коментарі (0)

Згідно Положення про учнівське самоврядування Мирнівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів останньої п`ятниці вересня у нас відбулися вибори голови учнівського самоврядування. Виборам, як і годиться, передувала передвиборча кампания кандидатів. Гладільнікова Ганна ( учениця 9 класу), Дєткова Ніка ( учениця 10 класу), Шумейко Ганна ( учениця 11класу) представили свої предвиборчі програми, з якими ознайомили учнів 5-11 класів.

... Читать дальше »

Переглядів: 294 | Додав: kkw | Дата: 08.10.2018 | Коментарі (0)

15 вересня 2018 року відзначається Міжнародний день чистих берегів річок, морів та океанів (International Clean Beach Day).

Учні нашої школи теж долучилися до екологічної акції "Я прибрав - черга за тобою"

... Читать дальше »

Переглядів: 321 | Додав: kkw | Дата: 17.09.2018 | Коментарі (0)

3 вересня наш заклад знову відкрив двері для своїх улюбленців!

Вперше почули  дзвоник 13 учнів першого класу Нової української школи!

Виступ директора та почесних гостей, вірші, пісні - усе створювало святковий настрій. Учні та вчителі раділи зустрічам, очікуючи нових вражень.

... Читать дальше »

Переглядів: 314 | Додав: kkw | Дата: 05.09.2018 | Коментарі (0)

Швидко проминули 14 днів відпочинку в нашому таборі "Чайка". 15 червня відбулося свято закриття табірної зміни, який ми назвали Днем Нептуна.

Важко сказати, яке свято, чи який з днів були найяскравішим чи найвеселішим. Усі учні приймали активну участь в усіх заходах, що проводились під час відпочинку і саме це створювало неповторну атмосферу радості, натхнення, свідружності!

Переглядів: 258 | Додав: kkw | Дата: 19.06.2018 | Коментарі (0)

Триває відпочинок в нашому веселому таборі! Щодня діти беруть участь у різноманітних конкурсах, заходах.

12 червня  кожен загін інсценував улюблену казку. Вийшло цікаве і захоплююче дійство!

... Читать дальше »

Переглядів: 312 | Додав: kkw | Дата: 14.06.2018 | Коментарі (0)

Чи багато хто з сучасних дітей знає, що таке театр ляльок? Мабуть не дуже! А ось учні нашої школи не лише знають, а й самі є активними учасниками театру ляльок, і 8 червня, в день присвячений мистецтву, а саме театру, вони це яскраво продемонстрували. Діти, що відпочивають в пришкільному таборі "Чайка" побачили виставу казки "Ріпка".

... Читать дальше »

Переглядів: 268 | Додав: kkw | Дата: 14.06.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 15 16 »