Переглядів: 334 | Додав: ksucha | Дата: 18.02.2015 | Коментарі (0)

Переглядів: 347 | Додав: ksucha | Дата: 17.02.2015 | Коментарі (0)

Під час канікул в нашій школі проводилось багато цікавих заходів. Серед них такі як конкурс "Найрозумніший", круглі столи, уроки пам`яті, літературні виставки присвячені Дню Соборності.

... Читать дальше »

Переглядів: 411 | Додав: ksucha | Дата: 01.02.2015 | Коментарі (0)

Новорічні ранки

... Читать дальше »

Переглядів: 395 | Додав: ksucha | Дата: 26.01.2015 | Коментарі (0)

Свято Миколая "Ой хто, хто Миколая любить".

... Читать дальше »

Переглядів: 324 | Додав: ksucha | Дата: 26.01.2015 | Коментарі (0)

Класний керівник Носова В.Г. і учні 3 класу підготували і провели чудове і незвичайне свято "Андріївські вечорниці" , присвячене апостолу Андрію, якого вшановують 13 грудня.

... Читать дальше »

Переглядів: 385 | Додав: ksucha | Дата: 26.01.2015 | Коментарі (0)

Одна из самых актуальных проблем нашей планеты - это экологическая проблема. Окружающая среда очень страдает из-за человеческой деятельности, и не смотря на то, что многие понимают это, проблем меньше не становится.

На школьном празднике "Мы за чистую планету",который проходил 10 декабря, библиотекарь школы Куприянова Т.В. и педагог-организатор Точина Т.А. вместе с учениками 5 класса показали как важно беречь природу и на сколько опасным может быть равнодушное отношение к проблеме загрязнения окружающей среды.
В ходе мероприятия ученики 1-8 классов увидели на слайдах презентации, как красива наша планета! Неприятно удивили ребят фотографии тех мест, где проблема загрязнения окруж ... Читать дальше »

Переглядів: 407 | Додав: ksucha | Дата: 14.12.2014 | Коментарі (0)

1 грудня всесвітній день боротьби зі СНІДом. Протягом тижня учні школи приймали участь у конкурсі малюнків, присвячених здоровому способу життя. Найкращі малюнки представлені на сайті.

... Читать дальше »

Переглядів: 364 | Додав: ksucha | Дата: 12.12.2014 | Коментарі (0)

З метою національно - патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в нашій школі була організована зустріч з випускниками школи - учасниками АТО.

Масленніков Валерій та Детков Владислав перебувають на службі у внутрішніх військах України. Їх частина розміщена в місті Запоріжжі, звідки разом із іншими бійцями хлопці були направлені в зону АТО поблизу м. Маріуполя, де вони провели 45 днів. Хлопці на кілька днів приїхали у вітпустку додому.Дізнавшись про це, адміністрація школи запросила їх на зустріч, яка була проведена в рамках акції "Тримай мої долоні". Воїни розповіли школярам про суворі військові будні, про складні ситуації в яких їм довелось побувати, про героїзм, відвагу українських воїнів та про ту допомогу, яку надають армії, українські громадяни - волонтери. Школярі з цікавістю і захопленням слухали розповіді молодих бійців - недавніх випускників школи, які так швидко подорослішали і змужніли, ставили їм запитан ... Читать дальше »

Переглядів: 396 | Додав: kkw | Дата: 28.11.2014 | Коментарі (0)

В Мирнівській школі відзначили День пам'яті жертв голодомору. Протягом тижня проводились такі заходи: загальношкільна лінійка - реквієм "Колосок пам'яті". покладання квітів до пам'ятника засновникам села, виховні години.

< ... Читать дальше »

Переглядів: 336 | Додав: kkw | Дата: 27.11.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 13 14 15 16 »