Зустріч з випускниками учасниками АТО

З метою національно - патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в нашій школі була організована зустріч з випускниками школи - учасниками АТО.

Масленніков Валерій та Детков Владислав перебувають на службі у внутрішніх військах України. Їх частина розміщена в місті Запоріжжі, звідки разом із іншими бійцями хлопці були направлені в зону АТО поблизу м. Маріуполя, де вони провели 45 днів. Хлопці на кілька днів приїхали у вітпустку додому.Дізнавшись про це, адміністрація школи запросила їх на зустріч, яка була проведена в рамках акції "Тримай мої долоні". Воїни розповіли школярам про суворі військові будні, про складні ситуації в яких їм довелось побувати, про героїзм, відвагу українських воїнів та про ту допомогу, яку надають армії, українські громадяни - волонтери. Школярі з цікавістю і захопленням слухали розповіді молодих бійців - недавніх випускників школи, які так швидко подорослішали і змужніли, ставили їм запитання, всі бажали з ними сфотографуватись. Також школярі намалювали малюнки, зробили листівки, основною темою яких було бажання миру і спокою своїй Батьківщині, скорішого припинення бойових дій та повернення додому живими і здоровими всіх воїнів. Колектив та учні школи передали Валерію та Владиславу теплі речі для воїнів АТО, які були придбані в результаті проведення акції "Тримай мої долоні" .

Переглядів: 396 | Додав: kkw | Рейтинг: 0.0/0