Умови доступності закладу освіти

для навчання осіб з особливими освітніми потребами

В Мирнівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вилківської міської ради створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами,  забезпечено їх безперешкодним доступом до першого поверху закладу.

З 1 вересня 2019 року у закладі відкрито  4 класи з інклюзивною формою навчання, у яких працюють 3 асистенти вчителя (вакансія асистент вчителя).

Заклад співпрацює з Інклюзивно-ресурсним центром Вилківської міської ради, де можуть отримати консультації  педагогічні працівники з питань роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, батьки та учні.

Учні з особливими освітніми проблемами мають можливість отримати в закладі додаткові освітні послуги - індивідуальні корекційно-розвиткові заняття  практичного психолога та логопеда.

Для дітей з інклюзивною формою навчання адаптовано навчальні програми та плани, створено позитивний клімат навколишнього середовища.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення, враховано використання кольорів, розташування меблів і обладнання відповідно до санітарних вимог. У закладі дотримується тепловий режим. Працює харчоблок. Забезпечується регулярність вологого прибирання, використання всіх видів провітрювання.

Територія закладу підтримуються в належному стані.