Переглядів: 397 | Додав: kkw | Дата: 09.06.2015 | Коментарі (0)

Богатым на праздники был месяц май, и одним из самых запоминающихся стал праздник для учеников 4 класса, которые в этот день прощались с начальной школой и со своей первой учительницей.

... Читать дальше »

Переглядів: 321 | Додав: kkw | Дата: 09.06.2015 | Коментарі (0)

8 травня до Дня пам`яті та скорботи в нашій школі була проведена урочиста лінійка, на яку всі діти прийшли із виготовленими власними руками маками, що є символом пам`яті жертв війни.

Усі присутні, схиляючи голови пред світлою пам`яттю тих, хто віддав своє життя за врятування рідного краю, вшанували загиблих хвилиною мовчання.

... Читать дальше »

Переглядів: 346 | Додав: kkw | Дата: 15.05.2015 | Коментарі (0)

8 травня випускники школи зустрілися з учасником АТО Мозолевим Дмитром Валерійовичем, який працює в школі вчителем фізкультури і нещодавно повернувся після 2 років служби в лавах української армії.
Слухаючи розповідь живого свідка і активного учасника антитерористичної операції на сході України, серце пронизує гордість за незламність наших героїв, їхню непохитну віру у перемогу над підступним ворогом, а також проймає розуміння того, що сила наша - у єдності армії та народу.
Учні, особливо хлопці, поставили гостеві багато запитань.
Насамкінець Дмитро Валерійович закликав учнів любити рідну Україну та бути патріотами своєї держави.

... Читать дальше »

Переглядів: 312 | Додав: ksucha | Дата: 08.05.2015 | Коментарі (0)

30 квітня в нашій школі відбулося свято для першокласників "Посвята в барвінчата".

Учні 2 - 5 класів підготували свої привітання та святковий концерт.

... Читать дальше »

Переглядів: 395 | Додав: ksucha | Дата: 08.05.2015 | Коментарі (0)

Згідно річного плану роботи, 24 квітня в нашій школі був проведений день цивільної оборони.

Учениця 10 класу Негара Олена підготувала презентацію до дня ЦО,яку переглянули учні 8, 9 класу.

Решетникова Марина та Сташенко Карина, учениці 10 класу, показували учням, як потрібно надавати медичну допомогу у разі необхідності.

... Читать дальше »

Переглядів: 416 | Додав: kkw | Дата: 30.04.2015 | Коментарі (0)

Відповідно до плану роботи методкабінету відділу освіти райдержадміністрації   12.03.2014 року  на базі  Мирнівської ЗОШ I – III ступенів  (директор Масленікова Л.Б.)  проводився районний семінар-практикум для вчителів  початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів за темою: «Впровадження інтерактивних методів навчання з використанням ІКТ як основного компоненту пізнавальної діяльності учнів початкових класів».

Учасники семінару мали змогу ознайомитися з системою діяльності вчителів початкових класів Мирнівської ЗОШ І-ІІІ ст. щодо організації навчально-виховного процесу при вивченні предметів з використанням ІКТ та впровадженням інноваційних технологій.

... Читать дальше »

Переглядів: 385 | Додав: kkw | Дата: 19.03.2015 | Коментарі (0)

24 лютого в нашій школі відбувся районний семінар вчителів біології на тему: «Застосування мультимедійних технологій на уроках біології».

Вчитель біології  Базелінська Майя Анатоліївна провела у 8 класі урок «Різноманітність земноводних». За допомогою мультимедійних засобів учні та гості семінару побачили, наскільки різноманітний світ земноводних, та навіть почули звуки природи.

... Читать дальше »
Переглядів: 382 | Додав: kkw | Дата: 04.03.2015 | Коментарі (0)

В п`ятницю, 20 лютого, на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності   та на виконання указу Президента України Петра Порошенка про відзначення Дня Героїв Небесної Сотні в нашій школі проведено круглий стіл з учнями 9-11 класу.

Заступник з НВР Тимошенко О.Б.повідомила про щорічне відзначення в Україні Дня Героїв Небесної Сотні.
... Читать дальше »

Переглядів: 321 | Додав: ksucha | Дата: 22.02.2015 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 12 13 14 15 16 »