З нагоди Всесвітного дня бібліотек та з метою популяризаці шкільної бібліотеки та книги, підняття престижу професії бібліотекаря, залучення нових читачів до бібліотеки, в нашій школі відбулося свято "Дружба з книгою - це свято", підготовлене бібліотекарем школи Купріяновою Т.В. разом з класним керівником Степановою Г.З. та учнями 2 класу.

... Читать дальше »

Переглядів: 386 | Додав: kkw | Дата: 07.10.2016 | Коментарі (0)

За традицією, якій у 2016/2017 навчальному році виповнюється 20 років, учні 10-11 класів організували та провели день самоуправління. Усі "дублери" підійшли до цієї справи дуже відповідально. На уроках та на перервах панувала тиша.

Прикрашена святкови газетами зала, учні чергового класу, що зустрічали вчителів квітами - все це створювало надзвичайну атмосферу свята. А після уроків для вчителів відбувся святковий концерт, на якому лунали пісні, вірші, частівки. Вчителі побачили сценку, а також гарні танки учасників танцювального гуртка під керівництвом Щьотнікової В.І.

... Читать дальше »

Переглядів: 420 | Додав: kkw | Дата: 04.10.2016 | Коментарі (0)

Українська та світова спільнота у вересні 2016 року відзначила 75-ту річницю початку подій у Бабиному Ярі, що є символом трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі, жертвами яких стали мільйони людей. Бабин Яр став могилою десятків тисяч євреїв, а також українських патріотів, військовополонених, циган та інших громадян.

З метою розкрити зміст подій, пов'язаний з трагедією в Бабиному Яру, виховувати гордість за тих співвітчизників, які віддали своє життя заради інших, продовжувати формувати основу кул ... Читать дальше »

Переглядів: 334 | Додав: kkw | Дата: 04.10.2016 | Коментарі (0)

Олімпійський урок

... Читать дальше »

Переглядів: 326 | Додав: kkw | Дата: 21.09.2016 | Коментарі (0)

1 вересня в Мирнівській школі пройшла святкова лінійка присвячена Дню знань. Учні 11 класу привели до школи 15 маленьких першокласників. На свято до нас завітали шановані гості: голова СВК " Дружба" Тихонов В.П. та голова сільської ради Кос І.П., які привітали усіх присутніх зі святом.

Після лінійки в усіх класах розпочався перший урок присвячений 25 річниці Незалежності України.

... Читать дальше »

Переглядів: 318 | Додав: kkw | Дата: 21.09.2016 | Коментарі (0)

З яким нетерпінням учні шкіл чекають канікул, особливо літніх. Для одних літо – крок у самостійне життя, для інших – перші шкільні екзамени, шкільна практика, і для всіх, звісно, – відпочинок.
Літо – це можливість здійснити свої мрії і бажання, це цікаві подорожі і зустрічі, ігри і розваги, а ще літо – це оздоровлення, загартування і відпочинок. Стільки дитячих мрій здійснюється саме влітку, а ми, дорослі, повинні сприяти цьому.
Так хочеться вам показати, діти,
Чарівний світ у крапельці роси,
І ваше ніжне серденько відкрити
Для радості, любові і краси.
Під таким девізом працював пришкільний табір з денним перебуванням «Чайка» Мирнівської загальноосвітної школи І – ІІІ ступенів.
За 14 днів з 30 травня по 16 червня на базі школи оздоровилося 55 учнів 1 – 8 класів, у тому числі – 3 дитини, що віднося ... Читать дальше »

Переглядів: 658 | Додав: ksucha | Дата: 14.07.2016 | Коментарі (0)

19 травня учні та вчителі нашої школи, шануючи традиції українського  народу, долучилися до всеукраїнського Дня вишиванки.

Учасники у найкращих вишиванках представлені на фото.

Переглядів: 268 | Додав: kkw | Дата: 20.05.2016 | Коментарі (0)

12 травня команда школи (рій імені Богдана Хмельницького) взяла участь у проведенні райнної гри Сокіл "Джура" та

зайняла перше місце.

... Читать дальше »

Переглядів: 373 | Додав: kkw | Дата: 13.05.2016 | Коментарі (0)

9 травня учні школи приймали участь у проведенні мітингу

Переглядів: 313 | Додав: kkw | Дата: 13.05.2016 | Коментарі (0)

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»).

Шкільний етап.

... Читать дальше »

Переглядів: 435 | Додав: kkw | Дата: 13.05.2016 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 15 16 »