Соборність розуміє кожен власно,

Що це таке? -задасть питання вчасно,

-Це єдність духу, сил мого народу,

Що нас єднає мужність, волю, вроду.

Це сонце, роси, квіти навесні,

Це щось приємне, що ми бачимо у сні.

Соборність, я вважаю, - то сім’я,

То Україна, ненечка моя!

У Мирнівському ЗЗСО І-ІІІ ст. до Дня Соборності України організовано та проведено ряд заходів: уроки-хроніки «22 січня – День Соборності України», урок у формі інтерактивної екскурсії «Акт злуки: відтворення історичних подій», урок мужності « Соборність -це єдність і злагода», тематичні виховні години «Ми-Українці», перегляд мультимедійних презентацій «День Соборності України», вікторина «З Україною в серці», конкурс малюнків ««Моя вишнева Україна». Заключною частиною святкування стало проведення флешмобу «Живий ланцюг».

Учні школи впевнені в бажанні будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.

Категорія: Мои статьи | Додав: kkw (22.01.2022)
Переглядів: 184 | Рейтинг: 0.0/0