День пам’яті воїнів - афганців

15 лютого відзначають скорботний День пам’яті воїнів - афганців.

В цей день в Мирнівському ЗЗСО І-ІІІ ст. пройшов урок мужності для учнів 5-11 класів «Афганістан - мій біль, моя пекуча пам'ять». Метою заходу було нагадати учням про історичні події афганської війни; виховувати повагу і шану до воїнів-інтернаціоналістів, до трагічних сторінок нашої історії; через поезію і пісню донести до їхніх сердець основну думку: війна - це безумство, це невиправдана жорстокість проти людства.

Учні переглянули документальний фільм «Хронологія Афганської війни». Хвилиною мовчання вшанували пам'ять про загиблих на тій жорстокій війні.

Багато молодих воїнів-інтернаціоналістів були нагороджені орденами і медалями. Але найвищою нагородою для тих, хто уцілів, є життя, а для загиблих – пам’ять.

Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув, бо не відболить це горе, не відплачеться, поки житимуть їхні батьки, вдови і діти, вірні побратими. З вдячністю звертаємось до тих, хто живе поряд. Від усього серця бажаємо всім здоров’я, родинного благополуччя, упевненості в дні завтрашньому, щастя, миру і добра.

Категорія: Мои статьи | Додав: kkw (15.02.2021)
Переглядів: 125 | Рейтинг: 0.0/0