Відпочинок 2018

Нарешті настали довгоочікувані канікули, і розпочались вони відкриттям в нашій школі пришкільного табору з денним пербуванням "Чайка"! У перший день учні привітали себе і своїх друзів "Ура! Канікули!" і розпочали знайомство з вихователями, режимом дня, та правилами для гарного відпочинку!

Другого дня дітей чекала сільська бібліотека разом із своєю господинею Гуровою С.І, яка разом з вихователями провела гру на знання правил дорожнього руху.

Третього дня всі діти разом із героями мультфильму "Смішарики" повторили Азбуку безпеки. І між тим три загони готувались до свята відкриття табірної зміни, яке пройде завтра в День захисту дітей!

Переглядів: 273 | Додав: kkw | Рейтинг: 0.0/0