Районний семінар

22 березня на базі нашої шоли відбувся семінар-практикум для вчителів музичного мистецтва та художньої культури "Формування в учнів загальнокультурних компетентностей через вивчення шедеврів мистецтва різних епох і народів".

У фойе школи гостей зустрічала виставка поробок, виговлена учнями на уроках художньої культури.

На уроці художної культури в 11 класі, який проводила вчитель художньої культури вчитель вищої категорії "Вчитель-методист" Лебедко А.М., наші гості переглянули урок-проект "Леонардо да Винчи. Человек-эпоха. Человек-загадка".

Виховний захід "Чарівний світ мистецтва" підготовлений та проведений вчителем музичного мистецтва Точиною Т.А. запросив присутніх до грецької гори Олімп, на якій Аполлон та музи знайомились з Україною, її традиційними мистецтвами.

Переглядів: 330 | Додав: kkw | Рейтинг: 0.0/0