День народження Т.Г.Шевченка

9 березня 207 - річниця з дня народження Т.Г. Шевченка– славного сина українського народу.

«Коли б не він, то й люди нас не знали,

Коли б не він, про нас не чув би й світ…»

Нас просто не існує без Шевченка. У ньому всі мрії наші, усе буття, уся історія наша. Він – вершина нашого родового дерева.

В Мирнівському ЗЗСО І-ІІІ ст.. в цей день пройшли виховні годині, які були присвячені творчій спадщині Т.Г. Шевченка «Ми нащадки твої, Тарасе!». Літературні вікторини «Що ми знаємо про Шевченка?», презентації «Незабутній Шевченко», відкрили для учнів нові сторінки з життя Тараса Шевченка. Діти із задоволенням читали вірші Т.Г. Шевченка.

Тарас Шевченко все своє життя, весь свій могутній талант присвятив українському народові: своїм сучасникам і нам, нащадкам. Будьмо вдячні йому і за «Заповіт», і за «Гайдамаків», і за «Катерину». Читаймо Шевченкові твори, вивчаймо їх, шануймо те, що залишив нам у спадок Великий Кобзар.

Возможно, это изображение (1 человек, сидит и в помещении)

Категорія: Мои статьи | Додав: kkw (12.03.2021)
Переглядів: 150 | Рейтинг: 0.0/0